Milletvekili Atölyede

Erzurum Girişimci Kadınlar Derneğinin Mahalle başında yer alan Dernek Ofisini ziyaret eden Milletvekili Cengiz Yavilioğlu

derneğin SODES tarafından desteklenen Galoş Eğitim Atölyesinde Galoş dikti.

Milletvekili Yavilioğlu, beraberinde AK Parti Kadın komisyonu üyeleri ile kısa adı ER-KADIN olan derneğin SODES ten desteklenen Galoş Dikimi Eğitimi ve Çocuk Oyunun Odası projesini ziyaret ederek yöneticilerden bilgi aldı.

15 kadının eğitim aldığı Galoş Atölyesinde galoşların dikimini görünce kursiyerlere heveslenen Yavilioğlu Galoş Dikim Makinesinin başına oturarak deneme yaptı.

Daha sonra dernek gönüllü üyeleri ve proje öğrencileri ile sohbet eden Yavilioğlu "Dernek yöneticilerine özellikle Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye ablamıza, değerli yönetim kurulu üyelerine ve dernek gönüllü üyelerine bu çalışmalar için şahsım ve mahalleli adına teşekkür ederim. Bu tür projeler ekonomik olarak kadınlarımız açısından oldukça getirisi olan projeler" diyerek yetkililere teşekkür etti.

Çocuk oyun odasında günlük 15 çocuğun gelmesi, ücretsiz eğitim almaları yönünde ki memnuniyetini de belirten Yavilioğlu, bu proje desteğinin Kasım ayında biteceğini öğrenince

"Burasını mutlaka destekleyecek bir formül bulmalıyız"

diyerek ilgisini gösterdi. - Erzurum

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1626 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret30568
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 25° 11°

Erzurum Bebekleri

papatya yağmurları
şiir kitabı
ŞİİR
 ŞİİR